ZASADY KORZYSTANIA ZE SKLEPU INTERNETOWEGO

1. Sklep internetowy Loutoff.pl dostępny pod adresem loutoff.pl prowadzi detaliczną sprzedaż wysyłkową manekinów…. wyłącznie za pośrednictwem Internetu.
2. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu sklepu internetowego, a także dobrowolnym dokonaniem zakupy zamówionego towaru oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych Kupującego do celów związanych z realizacją zamówienia.
3. Złożenie zamówienia stanowi umowę sprzedaży w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
4. Zamówienia można składać przez stronę internetową loutoff.pl przez cały rok w każdy dzień tygodnia o dowolnej godzinie.
5. Wiążącą dla obu stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie składania zamówienia.
6. Standardowo przyjęty czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 5 dni.
7. Każdorazowe koszty wysyłki podane są na poszczególnych aukcjach.
8. Manekiny wystawowe są wysyłane kurierem GSL, natomiast peruki oraz inne produkty za pośrednictwem Poczty Polskiej. Istnieje możliwość dostarczenia zamówionego towaru za pomocą własnego transportu, którym dysponujemy. W przypadku dużych zamówień istnieje również możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów w naszej siedzibie Loutoff Polska Pieszków 40F, 59-323 Pieszków od pon. do pt. 9 00 – 17 00.
9. Po złożeniu zamówienia należy wybrać jeden z następujących sposobów płatności: płatność przy odbiorze u kuriera lub przelew na konto. W przypadku płatności przelewem odpowiednią kwotę należności należy przelać na konto:

ING :89 1050 1748 1000 0090 7286 6800
LOUTOFF Kamil Kowalczyk
Pieszków 40F, 59-323 Pieszków

NIP: 6912243534

10. Do każdego zamówienia dołączana jest faktura VAT. Powyższa faktura wystawiona zostanie w dniu wysyłki zamówienia. Wszystkie ceny towarów prezentowanych na stronie www.loutoff.pl są cenami netto,po zalogowaniu i przejściu do działu płatności naliczny jest podatek VAT, cena końcowa po zakończeniu zamówieniu jest ceną brutto tzn. zawierają podatek VAT.

ZWROTY I REKLAMACJE

1. Zgodnie z ustawą O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Klient, będący konsumentem w rozumieniu rzeczonej ustawy, ma prawo odstąpić od zawartej umowy, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy.
2. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia doręczenia towaru. W przypadku dopełnienia wszelkich formalności zwrotowych przez Kupującego pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki przez sklep.
Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:
1) świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu, o którym mowa w art. 7 ust. 1,
2) dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalne-go opakowania,
3) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wy-łącznie od ruchu cen na rynku finansowym,
4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,
5) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu,
6) dostarczania prasy,
7) usług w zakresie gier i zakładów wzajemnych.]
8) usług w zakresie gier hazardowych.
3. Koszty przesyłki związane ze zwrotem zakupionego towaru ponosi Kupujący.
4. Sklep Loutoff.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia zamówionego towaru powstałe w trakcie przesyłki. W przypadku uszkodzenia towaru lub otwarcia paczki z towarem, w celu sprawnego przeprowadzenia postępowania reklamacyjnego zalecaną procedurą jest dokładne sprawdzenie przez Kupującego przed odebraniem przesyłki czy nie nosi ona znamion uszkodzenia bądź otwarcia i czy w paczce znajdują się wszystkie zamówione towary. Jeżeli dostarczona przesyłka nie będzie w stanie nienaruszonym należy odmówić przyjęcia powyższej przesyłki, w obecności kuriera sporządzić protokół szkody i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Takie działanie znacznie ułatwi i skróci przebieg postępowania reklamacyjnego. W razie wątpliwości zalecamy nie odbierać towaru.
5. Jeżeli mają Państwo zastrzeżenia bądź wyniknie jakiś problem związany z użytkowaniem w późniejszym czasie, służymy pomocą. Chętnie wymienimy elementy, lub doślemy lakier do manekinów jeżeli będzie taka konieczność.

Wzór odstąpienia od umowy

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Sklep Loutoff.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową, dlatego do złożenia zamówienia i jego realizacji niezbędne jest podanie przez Państwa danych osobowych, adresowych oraz numeru telefonu.
2. Sklep Loutoff.pl szanuje Państwa prywatność, dlatego też ograniczamy się do minimum zbierając informacje o klientach, jednocześnie zapewniając stały dostęp klientom do swoich danych oraz ich poprawiania na stronie Loutoff.pl, a także możliwość usunięcia swoich danych z bazy Loutoff.pl.
3. Powierzone nam przez Ciebie dane są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z obowiązującą Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
4. Ponadto zapewniamy, iż nie sprzedajemy danych naszych Klientów oraz nie udostępniamy ich osobom trzecim, niezwiązanym z realizacją zamówienia.